Czytniki kart


Terminale kart płatniczych

Rosnąca popularność płatności bezgotówkowych w niemal wszystkich branżach usługowych i handlowych, a więc i coraz większe wymagania klientów sprawiają, że zarówno wielkie przedsiębiorstwa, jak i małe, początkujące firmy inwestują w czytnik kart bankowych. Jest to inwestycja, która szybko się zwraca, dzięki możliwości poszerzenia grona zadowolonych klientów. Nowoczesny czytnik kart płatniczych, debetowych i kredytowych pozwala na dokonywanie transakcji zarówno w sposób tradycyjny, jak i zbliżeniowy i mobilny – za pomocą smartfona.

Czytnik kart płatniczych wpływa na zwiększenie atrakcyjności punktu handlowo-usługowego, a przez to na zwiększenie obrotów i zysków firmy. Dokonywane za pomocą terminali zaopatrzonych w czytniki kart transakcje są w pełni bezpieczne. Takie rozwiązanie pozwala także na stopniową eliminację przechowywania gotówki w punkcie sprzedażowym, a więc i zmniejszenie ryzyka przyjęcia gotówki sfałszowanej.Mobilne czytniki kart płatniczych

Zdecydowanie najwygodniejszym rozwiązaniem jest czytnik kart bankowych bezprzewodowy, z wbudowaną baterią. Brak ograniczenia, jakim jest długość kabla zasilającego czytnik kart kredytowych sprawia, że możliwe jest udostępnienie klientom opcji dokonywania płatności bezgotówkowych w każdym miejscu i czasie. Urządzenie zaopatrzone jest w moduł NFC umożliwiający dokonywanie płatności zbliżeniowych oraz za pośrednictwem smartfona. Mobilny terminal sprawdza się szczególnie dobrze w restauracjach, transporcie i usługach kurierskich.


Nowoczesne czytniki kart bankowych

Czytniki kart bankowych występują w wielu wariantach. Najpowszechniejszym rozwiązaniem jest terminal z łączem internetowym. Podczas każdej transakcji łączą się one z bankiem, co niekiedy wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na odpowiedź z centrum autoryzacji. Czytnik kart kredytowych obsługiwany za pośrednictwem sieci GPRS pozwala zmniejszyć czas oczekiwania na akceptację płatności.Jeżeli szukają Państwo profesjonalnych urządzeń, zapraszamy do dokładnego przeanalizowania naszej oferty. Znajdziecie w niej czytniki kart płatniczych wielu renomowanych marek. Zainteresowanych zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Pomożemy Wam wybrać czytnik kart płatniczych dopasowany do specyfiki Państwa działalności gospodarczej.