Terminale płatnicze abonament

Terminale płatnicze – abonament korzystny dla każdego przedsiębiorcy

Możliwość płacenia elektronicznie jest już opcją obowiązkową zarówno w polskich sklepach, jak i firmach usługowych. Coraz częściej i chętniej wybieramy płatność kartą, zamiast tradycyjnej gotówki. Dzięki temu, ogromnym powodzeniem cieszą się terminale płatnicze na abonament, które zapewniają szeroki zakres dostępnych możliwości. W miesięcznym abonamencie Eterminale zawierają się m.in. wszystkie opłaty związane z transmisją danych, możliwość doładowania telefonu, obsługa kart zbliżeniowych, programy lojalnościowe, oraz wsparcie ze strony naszej obsługi klienta. Jedyne koszty, który ponosisz, to prowizja bankowa od transakcji i dzierżawa sprzętu.

Na początku warto wyjaśnić, na jakiej zasadzie działają nasze terminale płatnicze. Abonament, czyli stała opłata za jego użytkowanie, posiada cenę uzależnioną od danego modelu. Oczywiście, patrząc analogicznie, im więcej możliwości daje, tym wyższa jest jego cena. W naszej ofercie znajdziesz terminale o różnych stopniach zaawansowania i możliwościach. Posiadanie takiego sprzętu jest bardzo ważne – aktualnie wiele osób korzysta tylko z płatności kartą, niezależnie od tego, czy chcą zapłacić w restauracji, sklepie, u fryzjera czy w innym punkcie usługowym. Niektórzy przyznają nawet, że omijają niektóre miejsca wyłącznie ze względu na brak terminala. Jak widać, to wyjątkowo wygodna, szybka i prosta forma płatności, która zdominowała współczesny rynek.

Właśnie dlatego warto skorzystać z nowoczesnej sieci terminali płatniczych, która oferuje atrakcyjne ceny dzierżawy oraz dodatkowy pakiet korzyści. Terminale płatnicze na abonament umożliwiają płatność bezgotówkową, zarówno w formie sprzętu stacjonarnego, jak i przenośnego. Do wyboru są również opcje z PinPadem, który możemy umieścić na ladzie, od strony klienta. Za ich pomocą można szybko i bezproblemowo wprowadzić PIN-u lub zapłacić zbliżeniowo, bez konieczności podawania całego terminala. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!